MENU

Pejabat Yang DiPertua
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Rosnazli Bin Haji Amin Rosnazli Bin Haji Amin Yang Dipertua 097886112 097886031 ydp@mdketereh.gov.my
Ahmad Fadzli Bin Haji Abdullah Ahmad Fadzli Bin Haji Abdullah Setiausaha 097886112 097886031 su@mdketereh.gov.my
Nik Muhammad Syahmi Nik Muhammad Syahmi Bin Nik Mohd Azlan Pegawai Tadbir (Pengurusan Dan Penguatkuasaan) 097886112 097886031 nik.syahmi@mdketereh.gov.my
Bahagian Pentadbiran Dan Sumber Manusia
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
KOSONG Penolong Pegawai Tadbir N32 097886112 097886031
Azrina Binti Rafei Azrina Binti Rafei Pembantu Tadbir Kanan N22 097886112 097886031 azrina@mdketereh.gov.my
Norhana Binti Hassan Pembantu Setiausaha Pejabat N22 097886112 097886031 norhana@mdketereh.gov.my
Rashaida Binti Ibrahim Rashaida Binti Ibrahim Pembantu Tadbir (P/O) N19 097886112 097886031 rashaida@mdketereh.gov.my
Rozita Binti Ismail Rozita Binti Ismail Pembantu Tadbir (P/O) N19 097886112 097886031 rozita@mdketereh.gov.my
Mohd Azli Bin Ismail Mohd Azli Bin Ismail Pembantu Tadbir (P/O) N19 097886112 097886031 azli@mdketereh.gov.my
Norma Binti Ab Wahab Norma Binti Ab Wahab Pembantu Tadbir Rendah N11 097886112